Kariéra

Hledáte práci, která má smysl?

Možná i ty měníš své každodenní zvyklosti, od jídla až po nákupy, a uvědomuješ si, že udržitelnost už dávno není jen “něco navíc”. Vnímáš, že i firmy se snaží snižovat negativní dopady svého fungování a chceš být součástí probíhajících změn.

Hledáte práci, která má smysl?

Naší misí je ukázat, že udržitelnost a byznys jdou ruku v ruce

Před 4 lety jsme založili Fair Venture, konzultační společnost pro oblast ESG, abychom s klienty hledali cesty, jak snížit jejich negativní dopady a nastavili prospěšný byznys model.

V roce 2022 jsme začali pod značkou Impact Metrics sestavovat oborové žebříčky udržitelnosti a měření udržitelnosti digitalizovat, protože chceme celý proces zveřejňování ESG informací zjednodušit a zefektivnit. Našimi klienty jsou středně velké společnosti a korporace, které vědí, že budoucnost je v udržitelnosti, ale chybí jim expertiza a nástroje k nastavení efektivní cesty.

Pokud je téma udržitelnosti i Vaše záležitost a chcete být součástí našeho hodnotově zaměřeného týmu, budeme rádi, když se s námi spojíte.

we-care.svg

Otevřené pozice

ESG expert

Hledáme ESG experta, který bude zodpovědný za analýzu a hodnocení environmentálních, sociálních a správních praktik firem a bude poskytovat rady a doporučení, jak zlepšit jejich výkonnost v oblasti…