Kariéra

Hledáte práci, která má smysl?

Možná i ty měníš své každodenní zvyklosti, od jídla až po nákupy, a uvědomuješ si, že udržitelnost už dávno není jen “něco navíc”. Vnímáš, že i firmy se snaží snižovat negativní dopady svého fungování a chceš být součástí probíhajících změn.

Hledáte práci, která má smysl?

Naší misí je ukázat, že udržitelnost a byznys jdou ruku v ruce

🌱 Před 4 lety jsme založili Fair Venture, konzultační společnost pro oblast ESG, abychom s klienty hledali cesty, jak snížit jejich negativní dopady a nastavili prospěšný byznys model.

📊 V roce 2022 jsme začali pod značkou Impact Metrics sestavovat oborové žebříčky udržitelnosti a měření udržitelnosti digitalizovat, protože chceme celý proces zveřejňování ESG informací zjednodušit a zefektivnit.

🌍 Našimi klienty jsou středně velké společnosti a korporace, které vědí, že budoucnost je v udržitelnosti, ale chybí jim expertiza a nástroje k nastavení efektivní cesty.

🙋‍♀️ V týmu máme experty s chutí měnit svět k lepšímu a bohatými zkušenostmi v oblasti udržitelnosti a technologií.

💌 Pokud je téma udržitelnosti i Tvoje záležitost a chceš být součástí našeho hodnotově zaměřeného týmu, budeme rádi, když se s námi spojíš 🎉

we-care.svg

Otevřené pozice

ESG konzultant/ka

Hledáme ESG konzultanta / konzultantku se zkušenostmi v B2B a orientací na technické a technologické obory, ideálně se znalostí ESG problematiky a výpočtu uhlíkové stopy.

Senior Sales Manager

Protože rosteme, hledáme zkušeného obchodníka na úrovni KAM se zaměřením na B2B obchod především ve výrobních sektorech a technologiích.

Senior Backend Developer (PHP)

Hledáme zkušeného back-end developera ideálně s přesahem do IT architektury a datové analýzy, který nám pomůže s vývojem digitálních produktů pro měření udržitelnosti.

Sales back office manager

Hledáme zkušeného sales back-office managera, který bude podporou pro náš tým při rozvoji a prodeji digitálních produktů pro měření udržitelnosti.

Junior Marketing Specialista

Hledáme nadšenou junior marketing specialistku / specialistu se zaměřením na on-line marketing v oblasti udržitelnosti a ESG reportingu.